REWOLUCJA SPOWALNIAJĄCA PROCES STARZENIA SIĘ SKÓRY!

NAJNOWSZA INNOWACJA W KOSMETOLOGII W ZAKRESIE:

  • ODMŁADZANIA SKÓRY
  • POPRAWY WYGLĄDU SKÓRY
  • NAWILŻANIA
  • ODNOWY

Najnowsze odkrycie wśród zabiegów przynoszących rewelacyjne rezultaty w krótkim czasie ! Nowa metoda odmładzania skóry bez konieczności stosowania bardzo inwazyjnych metod ! Oparta na działaniu po pierwsze, spowalniającym procesy starzenia się skóry, po drugie, nawilżającym.

Jest to bezbolesny zabieg mikronakłówania do głębokości 0,3 do 0,5 mm poprzez ultracienkie igiełki. Jest najbezpieczniejszą i najbardziej naturalną metodą w zakresie inwazyjnych zabiegów. Podczas zabiegu następuje 1800 nakłuć na sekundę, co aktywuje naturalne mechanizmy naprawcze skóry. Aktywuje produkcje kolagenu i elastyny.

Przy zastosowaniu odpowiedniego serum uzyskujemy odpowiedni efekt na skórze. Serum: kwas hialuronowy, liftingujący z witaminami A,E,C, na zmiany pigmentacyjne oraz pobudzający komórki macierzyste do odnowy.

Zaawansowane urządzenie cyfrowe, z precyzyjnym uchwytem, gwarantuje optymalne rezultaty bez ryzyka uszkodzenia skóry lub spowodowania blizn. Czołowi dermatolodzy na całym świecie uważają Metaterapię za skuteczny i bezpieczny zabieg.

MetaTerapia jest w 100% naturalną metodą poprawy jakości skóry z podwójnym efektem. MetaTerapia Dermatude, jest unikalnym zabiegiem Anti-Aging łączącym w sobie zalety kilku metod odmładzania skóry w jednym.

Metaterapia ma podwójne działanie- poprzez zastosowanie składników aktywnych za pomocą specjalnych igieł poprawia stan skóry nie tylko na zewnątrz, ale również od wewnątrz. Przez co daje możliwość zwalczania nie tylko skutków, ale przede wszystkim przyczyny starzenia się skóry.


Wyniki?Proces starzenia się skóry znacznie spowolniony, a oznaki starzenia się wyraźnie zredukowane !


Dermatude twarz do 250zł

Twarz, szyja, dekolt 320zł

+ głębokie zmarszczki z użyciem dodatkowych igieł + 100zł

^