Substancją odpowiedzialną za młody wygląd skóry jest kolagen. Niestety wraz z wiekiem zdolność komórek do jego wytwarzania maleje, w konsekwencji, czego powstają zmarszczki i zostaje osłabiona elastyczność skóry. Medycyna estetyczna od lat prowadzi badania w kierunku powstrzymania tego procesu i rekonstrukcji włókien kolagenowych. I chociaż nie ma skutecznej metody na zatrzymanie upływającego czasu, są sposoby na walkę z jego oznakami. Wśród nich innowacyjną koncepcją wyróżnia się Restylane Skinboosters, który efektywnie stymuluje odbudowę włókien kolagenowych nawilżając dogłębnie i długotrwale skórę. Sekretem działania i skuteczności Restylane Skinboosters jest stabilizowany kwas hialuronowy stworzony dzięki unikalnej, opatentowanej technologii NASHA™.

Innowacyjna koncepcja Restylane Skinboosters dociera tam, gdzie rozpoczyna się proces starzenia skóry. To zasługa unikalnej formuły stabilizowanego kwasu hialuronowego, który pobudza produkcję naturalnego kolagenu, a w efekcie - długotrwale i w pełni rewitalizuje skórę. Restylane Skinboosters jest jedynym na rynku zabiegiem gwarantującym taki efekt.

W przeciwieństwie do niezmodyfikowanego kwasu hialuronowego, charakteryzuje się wysoką trwałością, a zaaplikowany w głębokie warstwy oddziałuje pozytywnie na skórę przez wiele miesięcy dając efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia. Zawarty w Restylane Skinboosters stabilizowany kwas hialuronowy stymuluje komórki do produkcji kolagenu. W efekcie skóra zyskuje sprężystość i jędrność. Wysoką skuteczność koncepcji Restylane Skinboosters potwierdzają liczne badania kliniczne i setki tysięcy zabiegów wykonanych na całym świecie. To pierwszy i jedyny tego typu zabieg na rynku i pierwszy preparat wykorzystujący stabilizowany kwas hialuronowy.

Preparaty są dedykowane odbudowie i rewitalizacji skóry twarzy, a szczególnie obszarom wokół oczu, ust i czerwieni wargowej oraz skóry szyi, dekoltu i grzbietów dłoni.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Najnowsza linia produktów SKINBOOSTERS zawiera preparaty z dodatkiem środka znieczulającego. Preparat podawany jest za pomocą cienkiej igły, równomiernie na wybrany obszar skóry. Dodatkowo, nałożenie 30 min przed zabiegiem kremu znieczulającego, zapewnia najwyższy komfort zabiegu dla pacjenta.

EFEKTY:

  • odbudowa struktury skóry,
  • wzrost elastyczności skóry,
  • wygładzanie drobnych zmarszczek,
  • przywrócenie odpowiedniego nawilżenia skóry,
  • długotrwały efekt rewitalizacji,
  • promienny wygląd i regenerację skóry dzień po dniu.

POWTARZANIE ZABIEGÓW:

Rekomendowana seria 3 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych. Pozytywne efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Najlepsze rezultaty osiągane są po czterech tygodniach od ostatniego z serii 3 zabiegów i utrzymują się około 6 miesięcy. Protokół zabiegów może zostać indywidualnie dostosowany do potrzeb pacjenta, w zależności od kondycji skóry. W celu podtrzymania efektów, zalecane jest wykonanie pojedynczego zabiegu.

^